Izolujeme bazény, nádrže, jamy

8-3-1.jpg

Vodotesnú vrstvu v bazénoch, nádržiach, jamách alebo na veľkých vonkajších plochách vytvoríte nejlšie použitím SOUDAL Hydroizolačná stierka 1K (1).PRÍPRAVA PODKLADU:

Podklad musí byť rovný, suchý, čistý bez prachu a mastnoty, hrany a kúty musia byť zaoblené fabiony s polomerom min. 4cm, (alebo je potrebné použiť SOUDAL Tesniaci pás vrátane doplnkových prvkov - rohy, kúty, prechody).

Na tvorbu fabionov a vyrovnanie prípadných nerovností použite SOUDAL Rýchlotuhnúcu opravnú maltu (2). Na zvýšenie jej priľnavosti použite SOUDAL Adhézny mostík. Savé podklady vopred napenetrujte SOUDAL Akrylátovou penetráciou alebo Soudakrat stavebnou disperziou.

PRACOVNÝ POSTUP:
Pripravenú zmes zmiešajte s vodou v pomeru podľa návodu na použitie. Prvú vrstvu nanášajte najlepšie štetkou alebo valčekom. Pokiaľ použijete SOUDAL Tesniaci pás, vložte ho ihneď do ešte nezaschnutej prvej vrstvy.

Po čiastočnom zaschnutí prvej vrstvy aplikujte druhú, prípadne tretiu vrstvu valčekom, štetcom alebo oceľovým hladítkom. Pracujte v rozmedzí teplôt od +5°C do +25°C.

Po 24 hodinách môžete lepiť obklady a dlažby. Pre lepenie obkladov a dlažieb odporúčame použiť  cementové flexibilné stavebné lepidlo SOUDAL PROFI FLEX (3).

8-3-1.jpg
8-3-2.jpg
8-3-3.jpg

Komentáre Pridať komentár

Potrebujete poradiť?

Zvoľte oblasť použitia