Inštruktážne video na lepiacu penu SOUDABOND EASY

IMG_1082x.jpg

Rýchletuhnúce lepidlá predstavujú pri stavbe i nejrôznejších rekonstrukčných úpravách úplne novú dimenziu. 

Odpadá ako zháňanie, tak ťahanie spústy materiálov, jeho miešanie a všetkyy mokré práce, které napríklad pri murovaní mimoriadne stavbu predlžovali.

Se Soudabond EASY lepiacou PU penou si poradíte pri väčšine prác v systémoch suchej výstavby, kde potrebujete niejaké plochy prilepiť. Fixují sa s ňou sádrokartónové, cementotrieskové, drevotrieskové a drevovláknité dosky vrátane kovových plechov na všechny bežné stavebné podklady. Ideálne je pro lepenie tepelne izolačných panelov z penového i extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny alebo korku. Ako by to nestačilo, môžeme s ním dobre lepiť i pórobetonové tvárnice.

SOUDAL pre Vás novo pripravil inštuktážne video s pratickou ukážkou použítia lepiacej peny Soudabond EASY. Video si môžete prehrať tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

1

PU peny predstavujú pri stavebných prácach významného pomocníka, pretože s nimi možno pracovať rýchle a relatívne čisto. Tam, kde sme predtým potrebovali miešať sypké stavebné materiály s vodou
a všetko potom dlho schlo, dnes vystačíme s dózou a aplikačnou pištoľou od spoločnosti SOUDAL.

|Soudabond easy - je to jednoducho easy:) – Inštruktážne video
PR.jpg

 „Zvažujeme s manželom zateplenie našeho domu. U susedov realizovala zateplenie realizačná firma. Všetko vypadalo velice jednoducho a izoláciu mali nalepenú v priebehu jedného dňa! Manžel je zručný remeslník, domáci majster."

Komentáre Pridať komentár

Novinky

Potrebujete poradiť?

Zvoľte oblasť použitia